Türkiye'nin Her Yerine Taşıyoruz
0312 332 13 14
0538 518 26 44
0542 684 03 65
İndirimli Taşın!
Teklif İste


Ankara Ofis Taşımacılık

AnkARA Şimşek Nakliyat

Her sektörde gösterdiği başarıyı firmamız ofis taşımacılığında da göstererek ofis taşımacılığını çok daha kolay kılmıştır. Firmamız Öncelikle ofis taşımacılığı için Exper personelimiz gelerek ofisi inceler fiyat sunarız ve anlaşma sağlanınca sigorta yaparız. Eğer anlaşılırsa Ankara Şimşek Nakliyat 'ın diğer taşıma sektörlerinde olduğu gibi taşıma işlemi kağıt üzerine dökülerek karşılıklı yazılı sözleşme yapılır. Fırmamız Taşıma günü ofis görevlileri Nakliye elemanlarıyla değil direkt olarak Müşteri Temsilcisi ile muhatap olurlar. Taşıma işlemlerimiz şu şekilde işler:

Firmamızda Ofis Taşıma işlemi yapılmadan eşya tespiti yapılarak eşyaların detayı net olarak saptanır (ekspertiz). Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır.
Yapılan işler çerçevesinde;

• Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandırılır ve özel paketleme malzemelerimiz ile paketlenir.
• Paketlenen Masa ve dolaplar Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır.
• Tüm Dosya ve klasörler paketlenir ve numaralandırılır. • Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.
• Büro eşyalarınız yeni yerinde ofisinizde yerleşmesi departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir.
• Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı özel olarak paketlenir.
• Monte ve Demonte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından özenle yapılır.

Sayfa Güncelleme Tarihi: 25.02.2017

ÖZEL HİZMETLER

Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Şehir İçi Taşıma

Şehir İçi Taşıma

Şehirler Arası Taşıma

Şehirler Arası Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Paketleme Hizmeti

Paketleme Hizmeti

Montaj Hizmeti

Montaj Hizmeti